MS Divize IIA, Maribor, 4. den

V dnešním úvodním zápase si Holandsko lehce poradilo s Mexikem. Tento zápas rozhodl o tom, že Mexiko skončí na posledním 6. místě. V odpoledním zápase se znovu potvrdilo to, co jsme si již mysleli. Austrálie vydrží se soupeřem hrát 2. třetiny a v poslední odpadne. KLDR si výhrou zajistila 3. místo, nemůže už být ani lepší ani horší, takže si múže závěrečný zápas proti Mexiku užít. Večer jsme doufali, že Slovinsko dokáže překvapit a konečně porazit nějakého silného soupeře. Bohužel se tak nestalo.
V pátek je závěrečný den mistrovství a tak si řekněme, co nás čeká.
Ve 13 hodin zápas, ve kterém o nic nejde. KLDR je 3. a Mexiko 6., na tom už se nic nezmění. V 16:30 nás čeká velké finále, o 1. místo a postup do Divize 1A si to rozdá Holandsko s Anglií. Oba dva týmy vyhrály všechny svoje dosavadní zápasy. Kdo zvítězí, si netroufnu odhadnout. Myslím, že to bude vyrovnaný zápas, možná se rozhodne až v prodloužení. Nechme se překvapit. No a na úplný závěr se od 20 hodin utká Slovinsko s Austrálií, tady se rozhodne o 4. a 5. místě. Pevně věříme, že Slovinsko tento zápas zvládne a nejlepší hráčky Sara Confidenti a Pia Pren přidají ještě několik bodů do svých statistik.
Všechny zápasy můžete sledovat živě na našem webu anebo můžete přijet do Mariboru a užít si hokej v klidném prostředí. Vstupné je zde zdarma.