MS Divize IIA, Maribor, 3. den

Dnešní odpolední zápasy dopadly dle očekávání. Ve večerním zápase se utkalo Slovinsko z KLDR. V první desetiminutovce mělo více ze hry Slovinsko. KLDR se dostávala jen sporadicky před Slovinskou branku. Z jednoho takového útoku se bohužel ke konci 10. minuty zrodilo vedení KLDR. Po zvýšení na 2:0 už to vypadalo se zápasem dost špatně. Na začátku 2. třetiny Slovinsko snížilo na 1:2 a potom dokázalo i vyrovnat. Slovinská brankářka dnes svým spoluhráčkám moc nepomohla a tak šla KLDR ještě před koncem 2. části znovu do vedení. V závěrečné třetině Slovinsko znovu vyrovnalo a vypadalo to, že múže vstřelit i vedoucí gol. Bohužel se tak nestalo, naopak KLDR šla opět do vedení o 2 branky. Minutu před koncem Slovinky dokázaly snížit na 4:5, vyrovnat však již nestihly. Je to velká škoda, na medaili už asi nedosáhnou a budeme doufat, aby z toho bylo na konci aspoň 4. místo. K tomu je potřeba v posledním zápase v pátek porazit Austrálii, když v zítřejším utkání proti Anglii se z bodovým ziskem nepočítá.